Op.Dr.Cem Yılmaz Hakkında Meslektaşları Neler Dediler?

1Veronesi-Umberto

Dr.Umberto Veronesi – Avrupa Onkoloji Enstitüsü Kurucusu

“Dr.Yılmaz’ı ilk tanıdığım günden bugüne, ülkesinde ve Avrupa’da meme kanseri cerrahisi eğitimine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Cerrahideki başarısı ve yüksek iletişim becerisiyle, örnek bir meme cerrahı olarak Avrupa’da adını duyurmayı başardı. Kendisine inancım tam ve her projesine destek vermekten ayrıca gurur duyuyorum.”

 2Dr.Mahdi Rezai – Avrupa Meme Bilimi Akademisi Kurucusu

“Enstitümüzde göreve başladığı güne kadar, bu derece hiperaktif, çalışkan ve girişken başka bir doktorumuz daha olmamıştı. Cerrahi yeteneği, insanlarla kolayca iletişime geçmesi ve doymak bilmeyen bilgi açlığı ile kısa sürede geldiği noktayı tüm öğrencilerimize örnek gösteriyorum. Geliştirdiği SENA Projesi ile, ülkesine ve diğer ülkelerdeki genç insanlara yaptığı katkıları da takdirle karşılıyorum. Onunla ameliyat yapmak ve sosyal paylaşımda bulunmak büyük bir mutluluk, EAoS içerisinde bu derece girişken bir öğretim üyemiz olduğu için de ayrıca gururluyum. Son olarak kıymetli meslektaşlarıma belirtmek isterim ki, Dr.Yılmaz ve arkadaşları, meme biliminin geleceğidir ve herzaman onlara desteğim artarak sürecektir.”

 Dr.Dirk Claus – Avrupa Meme Bilimi Akademisi Fakülte Sekreteri

“Dr.Yılmaz, hem güçlü bir müttefik, hem de keskin zekasıyla ve üstün cerrahi yeteneğiyle, kendisinden sonraki nesile iyi bir örnek meme cerrahı. Onunla çalışmak ve projeler üretmek, ve bu projelerin birbir gerçekleşmesini görmek bizim için de umut verici.”

Sebastian Dieng – Onkozert Kanser Data Projeleri Direktörü

“İlk defa Ulm şehrine, bizi ziyarete geldiğinde tanımıştım kendisini. O günden bugüne çok güçlü bir dostluk kurduk ve bu dostluğumuz Almanya ve Türkiye’deki kanserli insanların geleceği için geliştirdiği projeleri ortaya çıkardı. Özellikle Türkiye ve çevre ülkeler için kendisinin büyük bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.”